Konsultacija

Padėsime Jums išsirinkti statybos būdą labiausiai atitinkantį Jūsų biudžetą, patarsime Jums įvairiais statybų klausimais net jei nuspręsite rinktis ir kitus rangovus, atvira ir išsami konsultacija  – pasistengsime pateisinti Jūsų lūkesčius.

Dokumentų tvarkymas

Dauguma statybų rangovų palieka dokumentų tvarkymą pačiam klientui, net nepaaiškindami eiliškumo, o tai kartais ne tokia jau maža našta. Architektūriniai, konstrukciniai planai, topo nuotrauka, geologiniai, geodeziniai matavimai, statybų leidimas, ir kt. Jei to pageidausite visus dokumentus sutvarkysime už Jus arba kartu su Jumis.

Karkasinių bei mūrinių namų statyba

Jūs turite projektą ir žinote tiksliai ko Jums reikia – puiku, mes tą idėją igyvendsime. Mūsų darbuotojai, skaičiuojantys kelioliką metų patirties turi pakankamą kvalifikaciją net sudėtingiems statiniams.

Jūs turite tik idėją, bet nežinote nuo ko pradėti – puiku, ateikti ir pasitarsime ir išsiaiškinę Jūsų poreikius padėsime Jums su sklypo išsirinkimu, projektu ir  jo įgyvendimu.

Visos paslaugos po vienu stogu – kreipkitės, mes pasistengsime pateisinti Jūsų lūkesčius.

Stogų remontas ir keitimas

Prakiuro stogas? O galbūt aplamai laikas keisti seną dangą nauja, renovuojant tuo pačiu ir stogo karkasą? Kreipkitės – patarsime, suskaičiuosime sąmatą, įgyvensdinsime.